fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Mazurek: Kaczyński przeszedł zabieg kolana

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Prezes przeszedł zabieg na kolano - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek mówiąc o stanie zdrowia prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Kaczyński od kilku tygodni nie pojawia się publicznie - PiS informował, że ma to związek z kłopotami lidera partii z kolanem. Media informowały, że problem jest na tyle poważny, że prezes być może będzie musiał przejść operację, która może się wiązać nawet z sześciomiesięczną rehabilitacją.

– Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja – poinformowała na konferencji prasowej w Sejmie Mazurek.

Rzeczniczka PiS nie sprecyzowała jak długo Kaczyński będzie wracał do zdrowia. - Zdecydują oczywiście lekarze - stwierdziła.

Dzień wcześniej Joachim Brudziński w rozmowie z TVN24 ucinał spekulacje dotyczące stanu zdrowia Kaczyńskiego podkreślając, że prezes jeszcze długo będzie liderem Zjednoczonej Prawicy.

Brudziński podkreślił, że "wszyscy (...) którym być może roi się w głowie coś na kształt zamiany pana premiera Kaczyńskiego, albo zastąpienia go na stanowisku szefa partii, muszą jeszcze uzbroić się w długą, i to bardzo długą cierpliwość".

Źródło: 300polityka.pl, rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA