Reklama
Rozwiń
Reklama

Giertych: Ostatni z PiS-u ucieknie Suski

"Historia rozpadu PiS to będzie czas: od Marka do Marka" - pisze na Twitterze były wicepremier Roman Giertych.

Aktualizacja: 08.05.2018 16:04 Publikacja: 08.05.2018 15:53

Giertych: Ostatni z PiS-u ucieknie Suski

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

arb

Giertych odnosi się do podanej przez "Rzeczpospolitą" informacji, że Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka ma pójść do wyborów samorządowych razem z Kukiz'15. Tymczasem Jurek zdobył mandat eurodeputowanego startując z listy PiS. Politycy jego partii znaleźli się też na listach wyborczych Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Sejmu.

"Marek Jurek odchodzi z PiS. To pierwsza ucieczka. Ostatni będzie inny Marek - Suski, który dopiero za dwa lata będzie przekonywał, że on zawsze był wewnętrzną opozycją wobec Kaczyńskiego" - przewiduje Giertych.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Wiemy, jak Polacy oceniają pozostanie Zbigniewa Ziobry na Węgrzech
Polityka
Karol Nawrocki podsumował 100 dni swojej prezydentury. „Nie oszczędzałem się”
Polityka
100 dni konfliktu Tusk–Nawrocki – Kaczyński z boku, Hołownia szuka nowej drogi
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Nieoficjalnie: Karol Nawrocki chce znów zwołać Radę Gabinetową
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama