fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Sanders: Powiem, czy istnieje UFO, jeśli zostanę prezydentem

AFP
Senator Bernie Sander obiecał, że jako prezydent ujawni informacje rządowe na temat obcych i niezidentyfikowanych obiektów latających.

Sanders w rozmowie z Joe Roganem powiedział, że jego żona "zażąda", aby opowiedział ludziom o zjawiskach spoza naszej planety.

- Cóż, mówią wam, że moja żona zażąda, żeby was poinformować - powiedział, pytany, czy ujawni informacje o UFO.

Senator dodał, że jego małżonka nie ma "świra" na temat obcych, ale pytała go, czy ma dostęp do informacji w tej sprawie. 

Słowa Sandersa padły kilka miesięcy po ponownym zwróceniu uwagi na temat. W czerwcu trzech senatorów otrzymało tajne sprawozdanie Pentagonu na temat zgłaszanych przez marynarkę wojenną spotkań z niezidentyfikowanymi statkami powietrznymi.

Personel Marynarki Wojennej miał przekazać pracownikom Pentagonu, że zaobserwowano samoloty, które w wojskowej przestrzeni powietrznej zdawały się przeczyć prawom fizyki i aerodynamiki. 

Jak poinformował "New York Times", piloci mieli widzieć na wysokości ponad 9 kilometrów obiekty lecąca z prędkością naddźwiękową, bez widocznych silników lub spalin.

Prezydent Donald Trump powiedział, że nie wierzy w istnienie UFO, ale jest otwarty na ten temat. - Nie chcę za bardzo się zagłębiać, ale osobiście w to wątpię - powiedział.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA