Reklama

Struzik porównał Kaczyńskiego do Hitlera? "Nie przeproszę"

Adam Struzik udostępnił na Twitterze grafikę z Jarosławem Kaczyńskim. Na opublikowanym zdjęciu prezes Prawa i Sprawiedliwości miał dorysowane wąsy, które kojarzą się z Adolfem Hitlerem.

Aktualizacja: 21.03.2019 10:00 Publikacja: 21.03.2019 09:17

Struzik porównał Kaczyńskiego do Hitlera? "Nie przeproszę"

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

adm

Adam Struzik opublikował w mediach społecznościowych przerobione w programie graficznym zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Prezesowi PiS dodano wąsy, które jednoznacznie kojarzą się z Adolfem Hitlerem. Mimo że polityk po kilkunastu godzinach usunął wpis, podkreślił, że nie zamierza przepraszać. 

Czytaj także: Karnawał w Dusseldorfie: Kaczyński z sierpem i Orban z młotem 

 

Wpis wywołał burzę wśród internautów. Część z nich krytykowała polityka PSL w komentarzach pod postem, a inni publikowali zdjęcia Struzika, przerobione w podobny sposób jak fotografia Jarosława Kaczyńskiego. 

„Nie będzie żadnych przeprosin, bo nikogo nie obraziłem. Pozdrawiam wszystkich nienawistników, ludzi zawziętych, oszczerców, kłamców, pogardliwców, wszystkich bez elementarnego poczucia humoru. Spróbujcie się nad sobą przez chwilę zastanowić” – zaznaczył Adam Struzik na Twitterze.

Reklama
Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Kameralna. Niska zabudowa, wysoki standard myślenia o przestrzeni
Polityka
Sondaż. Tylko cztery partie w Sejmie. Ugrupowanie Grzegorza Brauna mocno w górę
Polityka
Szymon Hołownia podjął decyzję w kwestii wyborów na szefa Polski 2050
Polityka
Jarosław Kaczyński traci posłuch w PiS. Podzielonej partii przybywa problemów
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Polityka
Donald Tusk: Rząd przyjmie ponownie projekt ustawy o kryptowalutach
Materiał Promocyjny
Nadciąga wielka zmiana dla branży tekstylnej. Dla rynku to też szansa
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama