Reklama
Rozwiń
Reklama

Grzegorz Schetyna zaprasza na marsz opozycji 7 maja

7 maja Polacy pokażą, że znów chcą walczyć o prawo, o demokrację i o wolność, o Polskę w Europie - mówi przewodniczący PO Grzegorz Schetyna w spocie z apelem o uczestnictwo we wspólnej demonstracji KOD i opozycji, która odbędzie się w przyszły weekend w Warszawie.

Aktualizacja: 29.04.2016 15:52 Publikacja: 29.04.2016 15:41

Grzegorz Schetyna zaprasza na marsz opozycji 7 maja

Foto: YouTube

- Możesz bezczynnie patrzeć jak PiS niszczy polskie prawo - mówi Schetyna stojąc przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego.

- Ale możesz też na to się nie zgodzić - dodaje. I zapewnia, że "nie jest ważne, na kogo głosowało się w wyborach" i z której części kraju się pochodzi. - Ważne, żebyś był z nami - podkreśla przewodniczący PO.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Polityka
Powrót SLD. Działacze z okresu świetności Sojuszu wracają do władzy
Polityka
Radosław Sikorski: Prezydent nie jest upoważniony do mówienia w imieniu całej Polski
Polityka
Sondaż. Koalicja Obywatelska na prowadzeniu, ale rządzić by mogła koalicja opozycji
Polityka
Senatorowie nie będą musieli przepraszać. Nie będzie rewolucji w regulaminie izby
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama