fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Ponad tysiąc mikroapartamentów w Poznaniu

materiały prasowe
Nadolnik Compact Apartments to kompleks sześciu budynków, w których znajdzie się ponad 1 tys. lokali o powierzchni od 19 do 41 mkw.

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ul. Nadolnik, blisko Śródki w Poznaniu. Ten jeden z największych kompleksów mikroapartamentów w Polsce buduje Grupa Partner. Ceny tzw. smart apartamentów zaczynają się od 134 tys. zł netto.

W ofercie są lokale o powierzchni od 19 do 41 mkw. z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Większe mieszkania będą mieć antresole. - To dobra propozycja dla studentów poszukujących miejsca w akademiku, ale i dla osób marzących o swoim lokum już po studiach - zachęca deweloper. Tego typu inwestycje powstają głównie w dużych miastach, gdzie są wyższe uczelnie i duże zakłady pracy.

- Na miejsce inwestycji wybraliśmy Poznań, ponieważ spełnia wszystkie wymagania dotyczące lokalizacji - mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. - A lokalizacja w przypadku takiego projektu jest kluczowa. Powinna łączyć oczekiwania co najmniej kilku grup odbiorców. Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ul. Nadolnik, dzięki czemu z pobliskiego ronda Śródka można dotrzeć w każdy zakątek Poznania - opowiada. Niedaleko, przy ulicy Głównej, jest też przystanek autobusowy.

Blisko Jeziora Maltańskiego są biurowce, co docenią pracujący już mieszkańcy. - Studenci zaś w kwadrans dojadą na Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS czy UAM - mówią przedstawiciele inwestora. - Smart apartament to także dobra lokata kapitału. Klient inwestycyjny może liczyć na wsparcie operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments. Firma zadba o znalezienie najemcy, utrzymanie apartamentu, ściąganie opłat.

Pierwszy etap inwestycji jest już gotowy. Drugi powstaje. Deweloper zaplanował podziemną halę garażową, boksy rowerowe, punkty handlowo-usługowe. Będą też korty tenisowe, boiska. Do sprzedaży trafiły 224 smart apartamenty. Termin odbioru to pierwszy kwartał 2022 roku.

– W tym niełatwym czasie pandemii znaleźliśmy nowe rozwiązania. Każdy pracownik naszego biura sprzedaży pracuje zdalnie, przyjmujemy na bieżąco wszystkie pytania i rezerwacje, przedłużając też te, których klienci dokonali niedawno - wyjaśnia Michał Wawrzyniak. - Ze względu na to, że nasz projekt jest w początkowej fazie realizacji, pierwsi klienci dostaną 5-proc. rabat.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA