fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nadmorskie Tarasy z pakietem antysmogowym

materiały prasowe
Do oferty trafiło 151 mieszkań przy ul. Śmidowicza w Gdyni. Osiedle buduje Murapol.

Na osiedlu Nadmorskie Tarasy deweloper oferuje mieszkania o powierzchni od 26 do 59 mkw. - od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Znajdą się one w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach. Poszukujący większych powierzchni mają możliwość łączenia mieszkań.

Lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze w mieszkaniu przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami i bakteriami. Deweloper oferuje też rozwiązania smart home pozwalające m.in. na zdalne sterowanie mediami za pomocą smartfonu i tabletu.

- Wprowadzone do sprzedaży lokale stanowią część „projektu1000", w ramach którego rozpoczęliśmy komercjalizację ponad tysiąca mieszkań w sześciu miastach - mówią przedstawiciele dewelopera. - Najnowszy etap inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy obejmuje 151 mieszkań w niewysokich budynkach.

W podziemnej hali garażowej znajdą się 182 miejsca postojowe. Parkingi przewidziano też na terenie wokół budynku.

- Według statystyk JLL, firmy analizującej sytuację w branży nieruchomości, Trójmiasto stanowi czwarty największy rynek mieszkaniowy w Polsce. Rocznie jest tu sprzedawanych ok. 8,5 tys. lokali - mówi cytowany w komunikacie Nikodem Iskra, prezes spółki Murapol. - Z naszych obserwacji wynika, że osoby poszukujące nowych mieszkań szczególnie cenią sobie inwestycje w pobliżu terenów zielonych i miejsc rekreacji, dobrze skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami.

Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt spółki realizowany w Gdyni. Dotychczas w tej inwestycji (poza świeżo wprowadzoną do sprzedaży pulą), Murapol zaoferował 428 mieszkań, z czego pierwszy budynek z 81 lokalami ma już pozwolenie na użytkowanie. Docelowo na osiedlu powstanie osiem budynków, w których zamieszka ok. 2,1 tys. mieszkańców.

Osiedle powstaje w nadmorskiej i zielonej okolicy Oksywie, 2 km od morza, w sąsiedztwie lasu, przy bogatej infrastrukturze i dobrym dojeździe do centrum i pozostałych miast aglomeracji (zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, dzięki trasie szybkiego ruchu).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA