fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Elżbieta Kruk o tym, czy Jacek Kurski spóźnił się ze złożeniem dokumentów na prezesa TVP

Elżbieta Kruk
Fotorzepa/ Maciej Kaczanowski
Kiedy mieliśmy posiedzenie i otwieraliśmy koperty, dostaliśmy takie pytania z mediów i wtedy żeśmy się o tym dowiedzieli - powiedziała Elżbieta Kruk w RMF pytana o to, czy Jacek Kurski spóźnił się ze złożeniem dokumentów do konkursu na prezesa TVP.

Do trzeciego etapu konkursu na nowego prezesa TVP zakwalifikowały się cztery osoby: Jacek Kurski, Agnieszka Romaszewska-Guzy, Krzysztof Skowroński oraz Bogdan Czajkowski. Czytaj więcej.

Elżbieta Kruk, członek Rady Mediów Narodowych powiedziała w RMF FM, że trwa praca nad zmianą oblicza mediów publicznych. - Tam trwa praca nad tym, żeby je zmienić, żeby je przywrócić Polakom, żeby sprawić, żeby one były z powrotem publiczne, bo ten charakter straciły przez ostatnie osiem lat - oceniła Elżbieta Kruk.

Dodała, że oczywiście w mediach publicznych "są i błędy i potknięcia". - Mówimy nawet nie o roczniaku - przepraszam, szczeniak ma to do siebie, że mu się nawet łapy czasem rozjadą - powiedziała Elżbieta Kruk. Zwróciła uwagę na to, że nowy zarząd telewizji publicznej funkcjonuje od stycznia tego roku.

Pytana o doniesienia dotyczące tego, że Jacek Kurski spóźnił się ze złożeniem dokumentów do konkursu na prezesa TVP, Elżbieta Kruk odpowiedziała, że nic o tym nie wie. - Rada Mediów Narodowych nic nie wie, żeby on się spóźnił - przyznała. - Kiedy mieliśmy posiedzenie i otwieraliśmy koperty, dostaliśmy takie pytania z mediów i wtedy żeśmy się o tym dowiedzieli - dodała.

Więcej w RMF FM.

 

 

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA