fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Liderka antyszczepionkowców asystentką posła

Facebook/Justyna Socha
Justyna Socha, liderka stowarzyszenia STOP NOP, została asystentką posła Kukiz'15 Pawła Skuteckiego. - Lepiej późno niż wcale - napisała na Facebooku.

17 stycznia tego roku Socha została skazana przez sąd w Poznaniu za zniesławienie doktora Pawła Grzesiowskiego, dyrektora Instytutu Profilaktyki Zakażeń.

Grzesiowski pozwał Sochę za nazwanie go lobbystą finansowanym przez koncerny farmaceutyczne, a także stwierdzeniem, że represjonuje on lekarzy przeciwnych szczepieniom.

Socha,  liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP", została skazana na grzywnę w wys. 2 tys. zł oraz 10 tys. zł nawiązki na jeden z warszawskich szpitali.

Wczoraj liderka antyszczepionkowców opublikowała na swoim profilu na Fb zdjęcie legitymacji asystentki posła Pawła Skuteckiego z Kukiz'15, wydanej 16 stycznia tego roku.

"Lepiej późno niż wcale" - skomentowała zdjęcie.

Na uwagę internauty, że tym samym Skutecki pożegna się z klubem Kukiz'15, Socha odparła, że "Inni przyjmą taki skarb z otwartymi rękami".

Justyna Socha w ostatnich wyborach parlamentarnych startowała bez sukcesu z list Kukiz'15.

Jest matką czwórki dzieci. Utrzymuje, że szczepienie jednego z nich wywołało powikłania w postaci łuszczycy. Jak podkreśla, nie walczy ze szczepieniami jako takimi, ale chce, by  nie były one obowiązkowe.

Źródło: Wirtualna Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA