fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

Paolo i Daniel Maldini zarażeni koronawirusem

Wikimedia Commons (TNA/CC BY 4.0)
AC Milan poinformował w oficjalnym oświadczeniu o wykryciu koronawirusa u dyrektora technicznego klubu, Paolo Maldiniego - informuje Onet. Pozytywny wynik uzyskał również jego syn Daniel, piłkarz Rossonerich.

- AC Milan potwierdza, że Paolo Maldini, dyrektor techniczny klubu, był świadomy, że miał kontakt z osobą, która następnie uzyskała wynik pozytywny testu na obecność koronawirusa i sam zaczął wykazywać objawy zakażenia - czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub.

Pozytywny wynik testu uzyskał także syn Paolo, Daniel. - Zarówno Paolo, jak i Daniel mają się dobrze. Przez ostatnie dwa tygodnie przebywali w domu. Będą teraz podlegać dalszej kwarantannie, dopóki nie zostaną wyleczeni zgodnie z określonymi procedurami - informuje Onet.

Paolo Maldini całą karierę spędził w AC Milanie. Rozegrał 648 meczów w Serie A, w których zdobył 29 bramek. Jego syn, Daniel, wystąpił w barwach dorosłej drużyny z Mediolanu tylko raz.

Wcześniej o zakażeniu koronawirusem poinformował piłkarz Juventusu Turyn, Paolo Dybala. Był to trzeci potwierdzony przypadek w drużynie Maurizio Sarriego. Wcześniej zachorowali Daniele Rugani i Blaise Matuidi.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA