fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Zielone magazyny Goodmana

materiały prasowe
Zakończyła się rozbudowa Goodman Poznań Airport Logistics Centre. Obiekt powiększył się o 19 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i biurowej.

Nowy budynek powstał zgodnie z wymogami certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Very Good. Goodman Poznań Airport Logistics Centre jest położony 800 metrów od obwodnicy stolicy Wielkopolski, 4 km od lotniska Ławica i 9 km od autostrady A2 łączącej centralną Polskę z Niemcami i resztą Europy Zachodniej. Łącznie jest tu 52 tys. mkw. powierzchni przemysłowej.

- Oddana właśnie do użytku część parku to przestrzeń zapewniająca warunki do prowadzenia działalności logistycznej lub lekkiej produkcji. Głównym najemcą nowej hali jest firma LiNA Medical. Na zainteresowanych czeka jeszcze 12 tys. mkw. powierzchni - mówią przedstawiciele dewelopera, firmy Goodman. - Budynek został przygotowany m.in. do wdrożenia systemu inteligentnego opomiarowania zużycia energii i stworzenia zaplecza biurowo-socjalnego dla pracowników. Na miejscu są też stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Generalnym wykonawcą obiektu była firma Goldbeck.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA