fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Vendo Park w Częstochowie otwarty

materiały prasowe
Obiekt o powierzchni najmu ok. 8,2 tys. mkw. mieści 13 sklepów. To jeden z największych parków handlowych firmy Trei Real Estate Poland.

Na działce o powierzchni 22,9 tys. mkw. przy al. Niepodległości Trei oddał do użytku dwa budynki handlowe wzniesione na potrzeby Vendo Parku i supermarketu Lidl. Powstało także 160 miejsc parkingowych.

W częstochowskim Vendo Parku pojawiły się nieobecne do tej pory w mieście marki - Maxi Zoo, Dealz, TEDi i JBB Bałdyga.

To czwarty z siedmiu parków handlowych, jakie deweloper planuje otworzyć do końca tego roku. - Vendo Park w Częstochowie to jedna z naszych największych inwestycji w Polsce i preferowany przez nas większy format parków handlowych, które dzięki swojemu rozmiarowi oferują lokalnej społeczności bogatą ofertę sklepów – komentuje cytowany w komunikacie Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Generalnym wykonawcą inwestycji Trei w Częstochowie była firma Daldehog.

Międzynarodowa grupa Trei Real Estate z siedzibą w Niemczech rozwija sieć Vendo Parków w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 29 obiektów, z czego 19 w naszym kraju.

Polskie plany dewelopera na 2020 rok zakładają budowę i oddanie do użytku jeszcze trzech Vendo Parków - w Zielonce, Łukowie i Władysławowie. Trei Real Estate Poland zarządza łącznie 126 obiektami handlowymi w Polsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA