fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Hurtownia Opakowań urosła w Markach

materiały prasowe
Polski producent opakowań powiększył swój magazyn w obiekcie Hillwood Marki do 4,5 tys. mkw.

Hurtownia Opakowań działa w Polsce od 2010 roku. W ostatnich latach firma rozwinęła się także na rynku e-commerce, otwierając się na klientów indywidualnych. W parku logistycznym w Markach zajmowała dotychczas 2,5 tys. mkw. Teraz powiększyła powierzchnię do 4,5 tys. mkw.

- Atutem Hurtowni Opakowań jest bardzo dobra obsługa klienta i sprawna dostawa, nawet w trzy godziny od zamówienia, co jest niezwykle ważne w dobie e-commerce – komentuje cytowany w komunikacie Miłosz Borkowski, starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska, która pośredniczyła w transakcji najmu. - Takie zobowiązanie wymaga dobrze zorganizowanego magazynu, ale to procentuje: firma się rozwija, w związku z czym potrzebuje większej przestrzeni na bogaty asortyment.

Hillwood Marki to park magazynowy w pobliżu drogi ekspresowej S8, łączącej się z autostradą A2 (Berlin–Poznań–Warszawa), ok. 20 km od centrum Warszawy. Park może być rozbudowany do 94 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA