fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Park przemysłowy w Nowej Wsi Wrocławskiej z kwietnymi łąkami

materiały prasowe
Panattoni Park Wrocław S8 South zaoferuje 18 tys. mkw. Obiekt zostanie otwarty w grudniu.

To 21 park przemysłowy dewelopera na Dolnym Śląsku. Obiekt powstanie jeszcze w tym roku, w Nowej Wsi Wrocławskiej, przy Węźle Wrocław Południe łączącym autostradę A4 i drogę S8. - To zapewni doskonałe połączenie z głównymi ośrodkami logistycznymi w Polsce i Europie – mówią przedstawiciele Panattoni.

Panattoni Park Wrocław S8 South, który zostanie otwarty w grudniu, ma już pierwszego najemcę. Firma logistyczno-transportowa zajmie ponad 4,6 tys. mkw.

- Obiekt powstaje zgodnie z ekologicznym standardem Go Earthwise with Panattoni. Oprócz zwiększającej dostęp światła dziennego aluminiowo-szklanej fasady w częściach biurowo-socjalnych, na terenie inwestycji powstaną zielone strefy z kieszonkowymi parkami i kwietnymi łąkami – mówią przedstawiciele Panattoni. - Park przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Very Good. Zastosujemy m.in. systemy ograniczające zużycie wody, ciepła i energii oraz rozwiązania zwiększające izolacyjność i ograniczające emisję CO2.

Powstaną też wiaty i parkingi dla rowerzystów oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. - Obiekt dzięki elastycznemu projektowi powierzchni pozwoli zarówno na magazynowanie, jak i lekką produkcję. Sprawdzi się w branży logistycznej, jak i w innych sektorach m.in. e-commerce – mówią przedstawiciele firmy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA