fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Wirtualny spacer po biurowcu

materiały prasowe
Usługę wirtualnych spacerów po budynkach komercyjnych wdraża firma doradcza Walter Herz.

- Pierwszy obiekt, w którym uruchomiliśmy to rozwiązanie, to warszawskie Centrum Królewska przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej z Królewską, za które odpowiadamy jako wyłączny agent komercjalizacji - informuje Bartłomiej Zagrodnik, partner, dyrektor zarządzający Walter Herz. - Wirtualne spacery po budynkach uzupełnią system usług internetowych i telefonicznych, jakie wprowadziliśmy właśnie do obsługi klientów. Jestem przekonany, że ułatwi to firmom podejmowanie decyzji dotyczących wynajmu powierzchni i pozwoli utrzymać płynność rezerwacji.

Dodaje, że na szerszym wprowadzeniu usługi wizualizacji wnętrz może zyskać wiele branż. - Nie tylko firmy poszukujące powierzchni do wynajęcia, biura i agencje nieruchomości, ale także deweloperzy, projektanci budynków i wnętrz, restauracje, hotele, czy indywidualni właściciele nieruchomości przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż - mówi Bartłomiej Zagrodnik. - Wirtualne oglądanie wprowadzają przecież masowo także muzea, galerie i inne placówki kulturalne, a niebawem prawdopodobnie standardem staną się także wirtualne showroomy motoryzacyjne, czy na przykład modowe - zauważa.

Dzięki wirtualnemu spacerowi można zobaczyć Centrum Królewskie od środka. - Można pospacerować korytarzami i wyjrzeć z okien jednego z najbardziej rozpoznawalnych i reprezentacyjnych budynków biurowych w Warszawie. Zobaczyć widok na Ogród Saski i Starówkę, jaki oferuje ten utytułowany biurowiec, zaprojektowany w pracowni APA Kuryłowicz & Associates - mówią przedstawiciele Walter Herz.

A cytowana w komunikacie tej firmy Monika Gałat-Nipochorska, przedstawiciel inwestora, wiceprezes spółki Rezydent, mówi, że dzięki ciągłemu proces modernizacji, jakiemu poddawane jest Centrum Królewska oraz wprowadzanym nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, budynek cieszy się zainteresowaniem najemców. - Biurowiec zapewnia m.in. systemy bezpieczeństwa, które spełniają wymagania takich instytucji, jak fundusze inwestycyjne czy ambasady - podkreśla.

W dostępna jest jedna wolna powierzchnia biurowa, mieści się na 11. piętrze w budynku. - Biuro o powierzchni ok. 500 mkw. ma układ gabinetowy, ale można je dostosować do indywidualnych potrzeb najemcy - mówi Michał Karolkiewicz, ekspert Walter Herz.

Czternastokondygnacyjny budynek, dysponujący niemal 11 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, oferuje także trzypoziomowy parking podziemny dla ponad 100 aut z bezobsługowym wjazdem oraz parking dla rowerów, szatnie dla rowerzystów. Są też stanowiska ładowania samochodów elektrycznych. Centrum Królewska ma certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w kategoriach Building Management oraz Asset Performance.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA