fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Wielki magazyn Hopi w Mszczonowie

materiały prasowe
Niemal 34 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej firma wynajmuje w parku P3 Mszczonów. Nowy budynek będzie pełnił funkcję centralnego magazynu i głównej siedziby Hopi w Polsce.

- Ostatnie kwartały pokazały, jak atrakcyjną lokalizacją dla firm z wielu różnych branż jest Mszczonów – mówi cytowany w komunikacie Bartłomiej Hofman, dyrektor zarządzający P3 Logistic Parks w Polsce. - Na początku ubiegłego roku oddaliśmy do użytku nowy magazyn centralny dla PepsiCo, a kilka miesięcy później sortownię dla firmy InPost. Położenie parku w pobliżu autostrad zapewnia szybką komunikację z całym krajem.

Hopi to dostawca usług logistycznych w Europie Centralnej.

Firma wynajmuje magazyny także w innych parkach należących do P3, m.in. w Czechach i Rumunii. W Mszczonowie firma wynajmie ok. 32,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej i ok. 1,3 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na trzykondygnacyjne biuro ze szklaną fasadą. Ze względu na rodzaj operacji ok. 60 proc. powierzchni magazynu zostanie przygotowane do działania w kontrolowanej temperaturze.

Obiekt będzie miał ponadstandardową wysokość – 12 m i wzmocnioną posadzkę. Przed obiektem są parkingi dla rowerów i miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Magazyn będzie certyfikowany w systemie BREAM na poziomie Very Good.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA