fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Elastyczne biura we wrocławskim Aquarius Business House

materiały prasowe
W stolicy Dolnego Śląska powstaje drugie po Nobilis Business House centrum biznesowe CitySpace.

- Wrocławski biurowiec Aquarius Business House zaprosi najemców do swoich wnętrz już w lutym. W ścisłym centrum, tuż obok stacji kolejowej Wrocław Główny, w ośmiu elastycznych biurach typu open spacem zaoferujemy 270 stanowisk pracy - mówi Sebastian Rączkowski, dyrektor zarządzający CitySpace.

Firma jest operatorem biur serwisowanych. CitySpace zdecydował o otwarciu drugiej lokalizacji we Wrocławiu po Nobilis Business House w okolicach placu Grunwaldzkiego. - Centrum biznesowe w biurowcu Aquarius Business House jest odpowiedzią na duży popyt na biura serwisowane w stolicy Dolnego Śląska. Nowe biuro pozwoli nam sprostać zapotrzebowaniu na stanowiska pracy z usługami kancelaryjnymi, drukowania, obsługi technicznej, salami konferencyjnymi lub przestrzenią kuchenną - podkreśla Sebastian Rączkowski.

Dodaje, że takimi powierzchniami są zainteresowane młode, szybko rozwijające się firmy, biura startowe dużych, międzynarodowych centrów usług wspólnych, lokalni przedsiębiorcy. - Stanowiska pracy we wrocławskim Aquariusie będą obejmować od 15 do 60 biurek. Każdy open space ma salę konferencyjną. Z myślą o kadrze zarządzającej, CitySpace zaaranżuje w nowym centrum biznesowym także gabinety zapewniające prywatność i spokojną pracę - zapowiada Sebastian Rączkowski.

Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Swobodnej 1. Od dworca kolejowego Wrocław Główny dzieli go zaledwie kilka kroków. - To wymarzone miejsce dla firm, które chcą zapewnić mobilność swoim pracownikom - ocenia Sebastian Rączkowski.

Wśród atutów nowej przestrzeni wskazuje przestrzenie wspólne. - Na szczególną uwagę zasługuje 120-metrowa strefa coworkingowa połączona z funkcjami kuchni - mówi dyrektor. Otwarcie ósmego centrum biznesowego CitySpace planowane jest na koniec lutego 2019 roku. Oferta CitySpace jest adresowana do szerokiego grona klientów: od startupów do korporacji. Wśród najemców są firmy z branż: finansowej, farmaceutycznej, nowych technologii, nieruchomości, doradztwa . Uzupełnieniem oferty CitySpace jest możliwość rejestracji firmy pod prestiżowym adresem i obsługa korespondencji.

CitySpace oferuje biura w Warszawie, we Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Firma jest obecna na polskim rynku od 2015 roku. Jej właścicielem jest Echo Investment.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA