fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Rynek pierwotny: nowe mieszkania na Woli

Miasto Wola
Materiały Inwestora
Do oferty trafiła piąta część warszawskiego osiedla przy ul. Jana Kazimierza.

Inwestycję realizują Grupa Waryński i spółka Dantex. W piątym etapie osiedla na warszawskich Odolanach ma powstać 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 mkw. - od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Lokale znajdą się w dwóch siedmiokondygnacyjnych budynkach (H i I). Do mieszkań na parterze będą przypisane ogródki.

Inwestorzy zaplanowali też pięć lokali usługowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,7 tys. zł za mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na drugi kwartał 2017 roku. W budynkach będzie zainstalowany monitoring. Będzie też recepcja i miejsca parkingowe, także dla rowerów.

- Pomiędzy budynkami powstanie plac z zieloną strefą rekreacyjną i elementami małej architektury - m.in. miejskimi meblami - opowiadają przedstawiciele Waryńskiego. W sprzedaży oprócz budynku H i I są również mieszkania z trzeciej i czwartej fazy Miasta Wola. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia 4AM Architekci.

Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. mkw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie kompleks składający się z budynków od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA