fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Okam wyremontuje Szwedzką na Pradze

materiały prasowe
Odpowiedzialna za inwestycję Bohema – Strefa Praga spółka zakończyła negocjacje z warszawskim Zarządem Dróg Miejskich w sprawie remontu i przebudowy ulicy Szwedzkiej.

- Kompleksowy remont i przebudowa obejmą cały odcinek graniczący z terenem inwestycji Bohema, czyli ponad 550 metrów ulicy – podaje firma Okam w komunikacie. – Prace obejmą wymianę nawierzchni, przebudowę chodników, wymianę oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Szwedzkiej i Strzeleckiej (przy stacji metra Szwedzka). Ulica na tym odcinku zyska też nowe oznakowanie. Zmieniona będzie także organizacja ruchu.

Do trzech budynków z pierwszego etapu osiedla lada moment wprowadzą się mieszkańcy. W tej części inwestycji powstały 303 mieszkania. Deweloper przygotowuje się do rozpoczęcia drugiego etapu, w którym zaplanował cztery budynki z 264 lokalami.

– Mamy nadzieję, że nasi przyszli mieszkańcy będą mogli komfortowo i bezpiecznie przemieszczać się ulicą Szwedzką. Dokładamy wszelkich starań, aby rozpoczęcie kolejnego etapu odbyło się jak najszybciej – mówi cytowany w komunikacie Arie Koren, dyrektor generalny Okam Capital. - Procedury urzędowe i uzyskiwanie wszystkich pozwoleń wymagają jednak sporo czasu. Zakończone właśnie, po niemal roku, negocjacje z Zarządem Dróg Miejskich to kamień milowy w budowie kolejnego etapu Bohemy – mówi.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA