fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Przy Jeziorach z dużymi ogrodami

materiały prasowe
Do oferty trafiły domy z drugiego etapu poznańskiego osiedla. Ceny zaczynają się od 531 tys. zł.

Osiedle Przy Jeziorach buduje firma More Place. W nowym etapie inwestycji deweloper oferuje 100-metrowe domy z ok. 500-metrowymi ogrodami. Budynki powstają u zbiegu ul. Złotnickiej i Koszalińskiej w Poznaniu.

– Osiedle jest otoczone trzema jeziorami - Kierskim, Kierskim Małym i Strzeszyńskim – opisują przedstawiciele dewelopera. W pierwszym etapie inwestycji powstało sześć domów w zabudowie bliźniaczej (12 lokali mieszkalnych). We wprowadzonym do sprzedaży drugim etapie deweloper zaplanował osiem budynków z 16 lokalami o powierzchni 110 mkw. Docelowo na osiedlu powstanie 28 dwulokalowych budynków.

– Cechą charakterystyczną domów na Osiedlu Przy Jeziorach są duże ogrody o powierzchni od 430 do 528 mkw., które dają wiele możliwości aranżacji – mówi cytowany w komunikacie Tomasz Pietrzyński, członek zarządu spółki More Place.

Firma oferuje klientom m.in. instalację fotowoltaiczną i rozwiązania inteligentnego domu. Ceny domów zaczynają się od 531 tys. zł. Ostatnie lokale z pierwszego etapu osiedla można kupić w cenach od 504 tys. zł.

- Otoczenie osiedla zachęca do aktywności sportowej – mówią przedstawiciele dewelopera. – Są tu liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe.

Do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu są 2 km. – W pobliskich Złotnikach jest zaś nowy węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. W kilka minut można dojść także do przystanku autobusowego, skąd można dojechać np. do plaży przy jeziorze Strzeszyńskim, w okolice parku Sołackiego czy do pętli tramwajowej Ogrody na poznańskich Jeżycach – opisuje deweloper. - W odległości ok. 5 km od osiedla znajduje się zjazd do drogi S11 łączącej się z autostradą A2.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA