fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Ostatnie domy na osiedlu Rodzinne Podolany

materiały prasowe
SKY Investments wprowadza do przedsprzedaży ostatni etap inwestycji przy ul. Heleny Rzepeckiej na poznańskich Podolanach.

Deweloper oferuje 100-metrowe, czteropokojowe domy i dwupoziomowe mieszkania o powierzchni od 76 do 79 mkw. - Układ i w domach, i w mieszkaniach jest podobny. To salon z otwartą kuchnią na parterze i trzy pokoje na piętrze - mówią przedstawiciele dewelopera.

Trwa budowa dwóch ostatnich części osiedla. Zakończenie prac deweloper zapowiada na czerwiec 2021 roku. Powstanie łącznie 71 lokali w zabudowie szeregowej. Inwestor wykona też nową infrastrukturę drogową na ulicy Heleny Rzepeckiej. W sprzedaży na całym osiedlu pozostały 34 domy i mieszkania.

- Zależy nam, aby wykończenie każdego lokalu odpowiadało potrzebom jego mieszkańców - mówi Agnieszka Jałoszyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy SKY Investments. W ofercie są pakiety wykończenia, które obejmują rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, aranżację poddasza na własne potrzeby.

- Mieszkańcy Rodzinnych Podolan mogą załatwić najważniejsze sprawy w najbliższej okolicy. Zakupy, kluby fitness, placówki edukacyjne - to wszystko znajduje się w pobliżu osiedla. O kilka minut drogi są oddalone jeziora Strzeszyńskie i Rusałka.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA