Reklama

Zderzenie tramwajów w Rosji. Ponad 100 osób zostało rannych, jedna zginęła

W Kemerowie, w azjatyckiej części Rosji doszło do zdarzenia dwóch tramwajów. Rosyjskie media podają, że ponad 100 osób zostało rannych, a jedna zmarła.

Publikacja: 06.06.2024 09:33

Zderzenie tramwajów w Rosji. Ponad 100 osób zostało rannych, jedna zginęła

Foto: Telegram

"Według zaktualizowanych danych, 102 osoby zostały ranne, jedna zmarła. 31 osób, które odniosły obrażenia, zostało przebadanych i zwolnionych do domu, 61 jest w trakcie badań” - informuje agencja Interfax.

Po zdarzeniu dwie osoby trafiły na oddział intensywnej terapii. Lekarze informowali o przeprowadzeniu operacji jednego z poszkodowanych.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Wypadki
Samochód wjechał w tłum w Los Angeles. Jest wielu rannych
Wypadki
Nowe fakty o katastrofie boeinga Air India. O czym świadczy zapis rozmowy z kokpitu?
Wypadki
Wiele pytań po raporcie w sprawie katastrofy Boeinga-787 linii Air India. Wrócił pomysł montowania kamer w kokpicie
Wypadki
„Czarny dym i kula ognia”. Samolot rozbił się na lotnisku Londyn-Southend
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Wypadki
Wstępny raport po katastrofie Dreamlinera linii Air India opisuje chaos w kokpicie
Reklama
Reklama