Reklama

Koronawirus w rządzie. Negatywne wyniki badań ministrów

- Wszystkie wyniki badań na obecność koronawirusa przeprowadzone u członków rządu, które do tej pory spłynęły, są negatywne - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Wcześniej minister środowiska Michał Woś ujawnił, że u niego test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny.

Aktualizacja: 17.03.2020 15:32 Publikacja: 17.03.2020 13:51

Koronawirus w rządzie. Negatywne wyniki badań ministrów

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

Z powodu zakażenia ministra środowiska prezydent Andrzej Duda odwołał zaplanowane na wtorek posiedzenie Rady Gabinetowej, na którym omawiany miał być pakiet pomocowy dla gospodarki. Odwołane zostało także posiedzenie Rady Ministrów.

Do tematu odniósł się na konferencji prasowej minister zdrowia. - Procedura jest standardowa, tutaj nie ma innych działań niż wykonują służby sanitarne - mówił Łukasz Szumowski. Przekazał, że wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z ministrem środowiska zostały "zmapowane".

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1277
Polityka
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Putin szykuje się na kolejną wojnę. Mołdawski sprawdzian
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1276
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1275
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1274
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama