Reklama

Prezydent Mongolii poddany kwarantannie po powrocie z Chin

Prezydent Mongolii Battulga Khaltmaa i inni urzędnicy państwowi poddali się 14-dniowej kwarantannie po powrocie do domu z wizyty w Chinach - poinformowała państwowa agencja informacyjna Montsame.

Aktualizacja: 28.02.2020 08:12 Publikacja: 28.02.2020 07:57

Prezydent Mongolii poddany kwarantannie po powrocie z Chin

Foto: AFP

Prezydent Mongolii jest pierwszą głową państwa, która zdecydowała się odwiedzić Chin od czasu wprowadzenia przez władze w Pekinie specjalnych środków mających na celu rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Battulga Khaltmaa w towarzystwie m.in. ministra spraw zagranicznych Tsogtbaatara Damdina i innych wysokich rangą urzędników państwowych przybył do Pekinu, gdzie spotkał się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem i premierem Li Keqiangiem.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1303
Świat
„Jestem w połowie Polką”. Ałła Pugaczowa na emigracji uderza w Kreml
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1302
Świat
Beniamin Netanjahu przygotowuje Izrael do roli Sparty
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1301
Reklama
Reklama