Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.03.2021 05:16 Publikacja: 24.03.2021 19:09
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
W środę Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że testy wykazały 29 978 kolejnych przypadków SARS-CoV-2. To najwyższa dobowa liczba zakażeń od początku epidemii w naszym kraju. W porównaniu z poprzednią środą, liczba nowych przypadków wzrosła o 4 926 (19,7 proc.). Przed tygodniem analogiczny wzrost wynosił 7 792 (73,4 proc.).
W związku z sytuacją rząd Mateusza Morawieckiego ma w czwartek ogłosić kolejne obostrzenia.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Anonimowy urzędnik europejski poinformował w rozmowie z CNN, że część rozmów Donalda Trumpa z sojusznikami z Eur...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 13 na 14 sierpnia ukraińskie dr...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W najbliższy weekend, w Kijowie, premier...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceszef MSZ Rosji Siergiej Riabkow wyra...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Pojawiają się nieoficjalne doniesienia,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas