Terminator śpiewa: Nazywam się Arnold Schwarzenegger. Wrócę

Arnold Schwarzenegger, były Mister Universe, aktor i gubernator Kalifornii oraz styryjski piosenkarz Andreas Gabalier, nagrali razem piosenkę motywacyjną „Pump it Up”.

Publikacja: 29.05.2019 10:16

Terminator śpiewa: Nazywam się Arnold Schwarzenegger. Wrócę

Foto: Youtube

amk

Pochodzący z austriackiej Styrii Schwarzenegger wziął udział w nagraniu piosenki. W klipie ćwiczy na siłowni ze styryjskim piosenkarzem Andreasem Gabalierem, a sama piosenka jest poświęcona jego osiągnięciom, które mają motywować innych.

Mają one pokazać, że chłopak z małej austriackiej wioski, Thal, ciężką pracą i wytrwałością mógł osiągnąć najpierw tytuł Mister Universe, potem wcielić się w niezapomnianego Terminatora, w końcu zdobyć jedno z ważniejszych stanowisk w USA - gubernatora stanu Kalifornia.

9 zł za pierwszy miesiąc czytania RP.PL

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.

Społeczeństwo
Chiny straciły 1,39 mln mieszkańców w ciągu roku. Wkrótce zabraknie środków na emerytury
Społeczeństwo
Księżna Kate ogłosiła remisję choroby nowotworowej
Społeczeństwo
Włochy. Geje mogą się kształcić w seminariach rzymskokatolickich. Ale jest warunek
Społeczeństwo
W Teksasie zatrzymano najemnika z Grupy Wagnera. W plecaku miał dron
Materiał Promocyjny
Kluczowe funkcje Małej Księgowości, dla których warto ją wybrać
Społeczeństwo
Czad: Atak na pałac prezydencki. Atakowali „pijani uzbrojeni w maczety”
Materiał Promocyjny
Najlepszy program księgowy dla biura rachunkowego