Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.10.2019 18:33 Publikacja: 13.10.2019 18:27
Foto: GOPR Karkonosze
Władze Karkonoskiego Parku Narodowego poinformowali w mediach społecznościowych o zdarzeniu, do którego doszło w okolicy Schroniska Dom Śląski. Przebywający tam turyści reanimowali znalezionego na szlaku człowieka. Ratownicy GOPR Karkonosze podkreślili, że udzielana mężczyźnie pomoc była bardzo profesjonalna, gdyż, jak się okazało, byli oni lekarzami.
Świadkowie relacjonowali, że mężczyzna leżał przez pewien czas na ziemi i nikt nie udzielił mu pomocy, dopóki nie zrobili tego lekarze. Na miejsce wezwano GOPR Karkonosze. Wstrzymano także ruch na szlaku.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Lot polskiego astronauty został nagrany w studiu filmowym, o czym mają świadczyć nieudolnie zamazane ślady mocow...
Zmiana kolejności zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”, pomalowanie nóg orła na złoto i ustalenie karmazynu jako oficj...
Mówienie o takich ludziach, jak Jan Karski, a mógłbym wymienić całą grupę innych, jest dziś ogromnie potrzebne....
Stowarzyszenie Polsko–Izraelskiej Współpracy Kulturalnej zwróciło się do władz Polski, żądając publicznego potęp...
Biuro Marketingu Miasta ogłosiło konkurs na realizację filmu promocyjnego „Chopin we współczesnej Warszawie”. Je...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas