Reklama

Uzbekistan: Policja walczy z nożownikami tępiąc ostrza noży

Policja w Uzbekistanie walczy z falą ataków nożowników tępiąc ostrza nożów używanych przez handlarzy na głównych targowiskach w mieście Andijon.

Aktualizacja: 29.01.2020 12:59 Publikacja: 29.01.2020 12:29

Uzbekistan: Policja walczy z nożownikami tępiąc ostrza noży

Foto: stock.adobe.com

arb

Ponad 350 noży stępiono a 18 skonfiskowano podczas dwóch operacji policji na miejskich targowiskach - podaje uzbecka policja.

Policja pokazała zdjęcia, na których widać mężczyzn z nożami ustawiającymi się w kolejce przed maszyną, wykorzystywaną do tępienia ostrzy, a także policjantów sprawdzających noże w piekarni.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Społeczeństwo
Władze Nepalu chciały wyłączyć Facebooka. 19 osób nie żyje. Premier rezygnuje
Społeczeństwo
Prezes pod mostem i bez głowy. Niekończąca się seria dziwnych zgonów w Rosji
Społeczeństwo
„Ze ściśniętym sercem myślę o ostatnich chwilach Polaków, mieszkańców wsi Puźniki”. List Karola Nawrockiego odczytany podczas pogrzebu
Społeczeństwo
Odwołano koncert Maksa Korża w Ałmatach. Białoruski raper: Mocno poruszyliśmy Warszawę
Społeczeństwo
Floryda skończy z obowiązkiem szczepień? „Kim jestem, by mówić co robić ze swoim ciałem”
Reklama
Reklama