Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.02.2020 12:14 Publikacja: 18.02.2020 11:48
3 zdjęcia
ZobaczFoto: AFP
Mężczyzna zaczął czcić Trumpa cztery lata temu, gdy prezydent USA objawił mu się we śnie. Od tego czasu biznesmenowi zaczęło powodzić się w interesach i postanowił on zmienić swój dom w świątynię w której czci prezydenta USA.
Na podwórzu swojego domostwa Bussa Krishna postawił nawet posąg przedstawiający Trumpa jako hinduskie bóstwo. Z kolei na murach swojego domu wielokrotnie wymalował nazwisko Trumpa.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Odsetek seniorów - osób w wieku 65 i więcej lat - osiągnął w Japonii rekordowy poziom 29,4 proc. - informuje age...
Ostatni etap wyścigu Vuelta a España nie został ukończony – organizatorzy przerwali wydarzenie i odwołali ceremo...
Władze Nepalu wycofały się z decyzji o zablokowaniu dostępu do mediów społecznościowych po niecałej dobie od jeg...
Tym razem w niejasnych okolicznościach zginął szef spółki zajmującej się wydobyciem soli potasowej. Od początku...
- Pochówek ofiar mordu w Puźnikach to przywrócenie godności tym, którym ją odebrano w najbardziej nieludzki spos...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas