W czasie romantycznej podróży poślubnej małżonkowie mieli zwiedzić m.in. Mediolan, Pizę i Wenecję. Jednak na dwa dni przed wylotem okazało się, że Sana zgubiła swój paszport, a próba błyskawicznego wyrobienia nowego dokumentu skończyła się niepowodzeniem.

Faizan Patel paszportu jednak nie zgubił, więc małżonkowie zdecydowali, że poleci do Włoch sam, podczas gdy jego żona będzie starała się jak najszybciej zdobyć nowy paszport, by do niego dołączyć.

Mąż nie tracił dobrego humoru (informując na Twitterze o wyjeździe opatrzył wpis hashtagiem "Czas zabawy") i postanowił zabrać ze sobą w podróż zdjęcie twarzy żony, z którym pozował m.in. na pokładzie samolotu, a także już po dotarciu do Włoch.

Ask your wife to contact me. I will ensure that she is with you on the next seat. pic.twitter.com/sktnOMkg0a @faizanpatel

Nietypowe selfie Patela zwróciły uwagę szefowej MSZ Indii Susham Swaraj, która zadeklarowała, że przyspieszy procedurę wyrabiania Sanie nowego paszportu, tak, aby mogła ona uczestniczyć przynajmniej w części swojego miesiąca miodowego we Włoszech.

Tak też się stało - Sana zdobyła paszport i po zdobyciu wizy ma dołączyć do męża 12 sierpnia.