Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 12.02.2018 14:26 Publikacja: 12.02.2018 13:48
Foto: fotolia.com
Z artykułu "Sinar Harian" dowiadujemy się, że geja łatwo można zidentyfikować po "miłości do brody, zamiłowania do chodzenia na siłownię (nie po to, by ćwiczyć - pisze gazeta - lecz by patrzeć na innych mężczyzn) i markowych ubrań". "Ich oczy się świecą, gdy widzą przystojnego mężczyznę" - czytamy w artykule.
Z kolei lesbijki mają skłonność "do przytulania się, trzymania za ręce" a poza tym "wyglądają trochę jak mężczyźni" - czytamy w dzienniku.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Książę Andrzej wydał specjalny komunikat, w którym poinformował, że zdecydował się zrzec tytułu królewskiego. „W...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Ahn Hak-sop, 95-letni były żołnierz Korei Północnej, na konferencji prasowej w Seulu zwrócił się z apelem do poł...
Urugwajski Senat przyjął ustawę legalizującą w kraju eutanazję - tym samym stając się pierwszym w Ameryce Łacińs...
Prezydent idzie na całego w wojnie z Demokratami. Coraz swobodniej angażuje Gwardię Narodową do miast zarządzany...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Miliarder i założyciel popularnego na całym świecie komunikatora oskarża najważniejsze państwa Europy o cenzurę...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas