Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.07.2025 06:05 Publikacja: 30.12.2021 09:48
Barack Obama
Foto: AFP
Na Baracka Obamę, jako najlepszego prezydenta w ostatnich 40 latach, wskazało 35 proc. respondentów.
Badanie wskazuje jednak na to, że opinia o Obamie jest silnie uzależniona od poglądów politycznych. O ile 59 proc. ankietowanych zwolenników Demokratów wskazało na Obamę, jako najlepszego w ostatnich dekadach prezydenta, to w przypadku zwolenników Partii Republikańskiej takiego wyboru dokonało 6 proc. respondentów. Obamę wybierali najczęściej młodzi, Afroamerykanie, Azjaci, kobiety, a także osoby z wyższym wykształceniem.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sąd Południowej Kalifornii uznał, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego bez uzasadnionej przyczyny przeprowadz...
Carolina Wilga, 26-letnia niemiecka podróżniczka, została odnaleziona żywa po dwunastu dniach wędrówki przez aus...
Szwedzka Komisja ds. Adopcji opisała afery z oszustwami i handlem dziećmi. Szwecja może teraz odejść od międzyna...
Dla co trzeciego mieszkańca naszego kraju z pokolenia Z (16–26 lat ) jest obojętne, czy żyje w wolności, czy aut...
Julian McMahon, australijski aktor, najbardziej znany z występów w „FBI: Most Wanted”, „Czarodziejkach”, „Nip/Tu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas