Reklama

Zebra na niemieckiej autostradzie. Zwierzę odstrzelono

Z cyrku na północy Niemiec uciekły dwie zebry. Jedno ze zwierząt biegało po autostradzie A20. Doszło do paru kolizji. Zebra została zastrzelona przez funkcjonariuszy policji.

Aktualizacja: 03.10.2019 10:23 Publikacja: 03.10.2019 10:13

Zebra na niemieckiej autostradzie. Zwierzę odstrzelono

Foto: Pixabay

Zebry uciekły we wtorek w nocy z cyrku w Meklemburgii-Pomorzu Przednim na północy Niemiec. Jedno ze zwierząt wbiegło na autostradę z Tessina do Rostocku.

Na miejsce wysłano policję. Funkcjonariusze próbowali odłowić zwierzęta. Jednocześnie wydano ostrzeżenie dla kierowców. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Społeczeństwo
„Zatrzymać ludobójstwo w Gazie”. Masowe protesty w Australii
Społeczeństwo
Skandal we Włoszech: Intymne zdjęcia kobiet na Facebooku. „Wirtualny gwałt”
Społeczeństwo
Wielkie budowy w Niemczech. Dużo później, dużo drożej. Nowy symbol - więzienie w Zwickau
Austria
Austria: 13-latka wywierciła otwór w czaszce pacjenta. Mama pozwoliła, stanie przed sądem
Społeczeństwo
Koreański Sąd Najwyższy kończy spór o „Baby Shark”. Amerykański kompozytor przegrał po sześciu latach
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama