Adrian Zandberg: Radzę, by Andrzej Duda przestał być hamulcowym

- W przeciwieństwie do pana Ziobry jestem zwolennikiem zjednoczonej Europy. W przeciwieństwie do pana Ziobry uważam, że przyszłość Polski, to czy Polska będzie bezpieczna i dostatnia, zależy od tego, czy Europa będzie silna - mówi o Funduszu Odbudowy Adrian Zandberg z Partii Razem.

Aktualizacja: 22.04.2021 08:19 Publikacja: 22.04.2021 08:08

Adrian Zandberg: Radzę, by Andrzej Duda przestał być hamulcowym

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

Z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Polsat News wynika, że wyborcy w wieku między 18. a 29. rokiem życia najczęściej głosowaliby na Lewicę. Odpowiedziało tak 45 proc. ankietowanych.

- Podchodzę zawsze z dystansem do sondaży, nawet do tych, które są bardzo przyjazne i do tych, które wskazują, że Lewica rośnie bardzo zdecydowanie wśród najmłodszych grup wyborców - komentował Adrian Zandberg. - To nie jest dla nas oczywiście jakieś zaskoczenie, bo ta wiedza jest powszechna - dodał.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polityka
Sondaż: Czy Polacy chcą ponownego przeliczenia głosów oddanych w wyborach?
Polityka
Jakie są sukcesy rządu Donalda Tuska? Nowy rzecznik rządu: Punktualność pociągów
Polityka
Sąd: nalot na lubelski klasztor w poszukiwaniu posła Romanowskiego bezzasadny
Polityka
Donald Tusk pytany o wybory prezydenckie. Wyjął konstytucję, zacytował jeden z artykułów
Materiał Promocyjny
Firmy, które zmieniły polską branżę budowlaną. 35 lat VELUX Polska
Polityka
Marcin Przydacz o ataku Izraela na Iran: Nikt nie chce być starty z powierzchni ziemi