Reklama

Błaszczak: Czas na walkę o życie, nie na politykę

Ten czas, który teraz przeżywamy, to czas na walkę o zdrowie i życie Polaków, a nie na politykę. Nie na politykowanie, tak jak to robi opozycja - mówił w Jedynce PR minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Przekonywał jednocześnie, że "nie ma powodów" do przekładania wyborów prezydenckich.

Aktualizacja: 25.03.2020 07:55 Publikacja: 25.03.2020 06:48

Błaszczak: Czas na walkę o życie, nie na politykę

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

amk

Szef MON przekonywał w "Sygnałach dnia", że epidemia koronawirusa to czas międzypokoleniowej solidarności i społecznej próby, którą można przejść dzięki odpowiedzialnym i wspólnie podejmowanym działaniom.

Błaszczak zapewniał, że podjęte przez rząd obostrzenia mają na celu jak najszybsze opanowanie epidemii.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Polityka
Donald Tusk lubi niespodzianki. Izabela Leszczyna wciąż nie wie, czy pozostanie na stanowisku
Polityka
Czy wybory prezydenckie były ważne? Adam Bodnar: Moja rola w tej sprawie zakończyła się
Polityka
Schetyna: Wielka liczba ministrów i wiceministrów wynika z tego, co otrzymaliśmy od PiS
Polityka
Konfederacja „języczkiem u wagi”. Jakie koalicje po wyborach parlamentarnych wyobrażają sobie Polacy?
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Polityka
Sondaż: Wyborcy PSL i Polski 2050 częściej krytykują rząd niż opozycję
Reklama
Reklama