Reklama

Włochy: Stracone pokolenie

Kraj będzie potrzebował 18 lat, aby odzyskać dochód narodowy sprzed kryzysu – mówi szef banku centralnego.

Aktualizacja: 15.06.2017 15:04 Publikacja: 13.06.2017 18:50

Lider populistycznego Ruchu Pięciu Gwiazd Beppe Grillo naciska na wcześniejsze wybory. To pozwoli mu

Lider populistycznego Ruchu Pięciu Gwiazd Beppe Grillo naciska na wcześniejsze wybory. To pozwoli mu jeszcze skuteczniej blokować reformy.

Foto: PAP/EPA, Luca Zennaro

Na początku maja mieszkańcy Wiecznego Miasta przecierali oczy ze zdumienia, zjeżdżając do nowo otwartej stacji San Giovanni trzeciej linii metra. To była prawdziwa podróż w czasie, bo przed pasażerami ukazało się niezwykłe podziemne muzeum z 40 tysiącami eksponatów pochodzącymi z dawnych koszar Hadriana z drugiego wieku naszej ery, ale też wielu innych stanowisk archeologicznych, na jakie natknęli się budowniczowie podziemnej kolejki.

Polska goni Włochy

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
Emmanuel Macron przedstawi sądowi dowody, że jego żona jest kobietą
Polityka
Donald Trump uderza w Antifę. Nazywa ją organizacją terrorystyczną
Polityka
USA: Jimmy Kimmel znika z anteny ABC po uwagach o śmierci Charliego Kirka. Donald Trump nie kryje radości
Polityka
Donald Trump chce się pogodzić z Indiami, ale Narendra Modi utrzymuje dystans
Polityka
Tydzień po wyroku Bolsonaro usłyszał diagnozę. Syn: Mój ojciec już wygrał twardsze bitwy
Reklama
Reklama