Cieślik & Górski: Szumowski – niby rudy, a czarny charakter

Surferzy specjalnej troski, przyczajony tygrys Władysław, legalny Latkowski i nielegalna pielgrzymka.

Publikacja: 29.05.2020 18:00

Cieślik & Górski: Szumowski – niby rudy, a czarny charakter

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Już wiemy, kto ma najgorszą posadę w Polsce. Komuś udało się zgadnąć? Nie, wcale nie chodzi o ministra zdrowia. Najgorzej ma teraz nowy dyrektor Trójki Kuba Strzyczkowski. Składać gratulacje? Czy może kondolencje? Sami nie wiemy. W ogóle jesteśmy „Za, a nawet przeciw".

Znaczy samego Kubę bardzo lubimy i życzymy mu jak najlepiej. Ale wiecie, jak to jest... Łatwiej kijek pocienkować, niż go później pogrubasić. W takiej sytuacji konflikty są nieuniknione. A połowa gwiazd, z Wojciechem Mannem na czele, już zapowiedziała, że nie wróci. Tak że będzie grubo. Choć na antenie cienko.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Plus Minus
Podcast „Posłuchaj Plus Minus”: AI dla społeczeństwa
Plus Minus
Laborantka na prochach
Plus Minus
„Skok po marchewkę”: Chomikować czy szabrować?
Plus Minus
„Potęga języka”: Moce ukryte w słowach
Materiał Promocyjny
Współpraca na Bałtyku kluczem do bezpieczeństwa energetycznego
Plus Minus
„Oskar, Patka i złoto Bałtyku”: Skarb dla najmłodszych
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń