Reklama
Rozwiń
Reklama

Cieślik & Górski: Trzeba słuchać Komorowskiego i robić odwrotnie

Dobra Rada Komorowski, Kosiniak bez Tygrysa, Ogórek obciachu, a w Polsce druga Korea.

Publikacja: 03.07.2020 18:00

Cieślik & Górski: Trzeba słuchać Komorowskiego i robić odwrotnie

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Nuda. Co to za wybory?! Wszystko będzie, jak było. Prezydent zostanie prezydentem, Trzaskowski zostanie bufonem i tylko ścieki spłyną Wisłą. Trzask, trzask. Bul, bul.

Choćby celebryci trzask, trzask, trzaskali na Facebookach, a platformiane media produkowały antypisowskie komentarze na akord, to ludzie i tak swoje wiedzą. To tak a propos wygranej Dudy. A propos zaś byłego prezydenta Bul-Komorowskiego, to objawił się po pierwszej turze z dobrymi radami dla Trzaskowskiego. Więc i my mamy radę. Trzeba Komorowskiego uważnie słuchać i robić wszystko odwrotnie.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
Podcast „Posłuchaj Plus Minus”: Jak straszy nas popkultura?
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Plus Minus
„Jedyna. Biografia Karoliny Lanckorońskiej”: Materiał na biografię
Plus Minus
„Szepczący las”: Im dalej w bór, tym więcej drzew
Plus Minus
„Lot nad kukułczym gniazdem”: Wolność w kaftanie normy
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Plus Minus
„To był zwykły przypadek”: Ile kosztuje zemsta?
Reklama
Reklama