Reklama

Cieślik & Górski: Umarł dwa razy i zmartwychwstał bez kaca

Szymon i Dżoana, Bernie i rękawice, Jadwiga i zdrowaśka, no i 10 promili bez kaca.
Cieślik & Górski: Umarł dwa razy i zmartwychwstał bez kaca

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Jak nie morsowanie, to dziwaczne rękawice Berniego. Ludzie naprawdę głupieją z nudów. Ostatnio zaczęli wklejać, gdzie popadnie, zdjęcia Sandersa z zaprzysiężenia nowego prezydenta USA.

Nas zaprzysiężenie Joe Bidena nie poruszyło jakoś szczególnie, ale są w Polsce tacy, którzy przeżywali rozkosz, oglądając to widowisko. Podejrzewamy, że wyobrazili sobie Kaczyńskiego na miejscu Trumpa. To kto będzie Berniem Sandersem? Może Lech Wałęsa by się nadał? On nie tylko rękawice ma obciachowe.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji "Rzeczpospolitej".

Oprócz rzetelnego i obiektywnego źródła najważniejszych informacji z Polski zyskujesz roczny dostęp do The New York Times w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama