Reklama
Rozwiń
Reklama

Piotr Zaremba: Nienormalna kampania prezydencka

Kandydatów na prezydenta Polski prawie nie widać zza europejsko-amerykańskiej wojenki. A jednak w kampanii wyborczej dzieją się rzeczy bardzo ciekawe i może ona zmienić nie do poznania naszą scenę polityczną. Zwłaszcza po prawej stronie.

Publikacja: 14.03.2025 14:30

Kandydat PiS idzie po zwycięstwo czy tonie? Jeśli Karol Nawrocki (tu na wiecu w Gdyni 8 marca) przeg

Kandydat PiS idzie po zwycięstwo czy tonie? Jeśli Karol Nawrocki (tu na wiecu w Gdyni 8 marca) przegra ze Sławomirem Mentzenem, na prawicy zacznie się rewolucja

Foto: Wojciech Stróżyk/REPORTER

Czy w Polsce toczy się normalna kampania prezydencka? Kandydaci jeżdżą po Polsce, spotykają się z wyborcami, wydają oświadczenia. Karol Nawrocki codziennie przypomina, że te wybory to referendum nad rządami Donalda Tuska, skądinąd coraz mniej popularnymi. W Toruniu doszło do szamotaniny między zwolennikami Sławomira Mentzena i Rafała Trzaskowskiego. A jednak słuchając polityków, ale i zwykłych odbiorców politycznych newsów, mamy wrażenie, że uwaga została przekierowana na coś innego.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Plus Minus
Naukowiec przy taśmie produkcyjnej. Wrogowie humanistów powielają błędy z XIX w.
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Plus Minus
Dyrektor sprzedaje zebrę fance „Madagaskaru”. Tak Rosja rządzi unikalnym rezerwatem
Plus Minus
Piotr Zaremba: Prof. Nowak na rozmowach z AfD oburza Sikorskiego, ale nie mnie
Plus Minus
Przemysław Sadura: Rząd Tuska musi działać skutecznie, nawet przez rozporządzenia
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Plus Minus
Kataryna: Kompromis Żurka z Żurkiem
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama