Reklama

Aurec Capital bierze Puławską 186

Warszawski budynek z ponad 200 mieszkaniami na wynajem Matexi Polska sprzedaje spółce Aurec Capital. Wartość transakcji to ponad 100 mln zł.

Publikacja: 09.04.2020 12:28

Aurec Capital bierze Puławską 186

Foto: materiały prasowe

To kolejna transakcja na rynku PRS (Private Rented Sector) w Polsce. Deweloper Matexi Polska sprzedaje spółce Aurec Capital Poland cały budynek przy ul. Puławskiej 186, niedaleko stacji metra Wilanowska. - Zgodnie z założeniami transakcja odbyła się w strukturze finansowania forward funding, co oznacza, że nabywca nieruchomości jest jednocześnie stroną finansującą proces inwestycyjny - czytamy w komunikacie firmy Matexi Polska. Deweloper doprowadzi zaś inwestycję do końca.

Budynek, którego budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 roku, ma być gotowy na przełomie 2021 i 22 roku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama