Dwa pokoje są do wzięcia taniej niż u dewelopera. Mieszkanie o powierzchni 43 mkw. – Home Broker specjalnie dla czytelnika „Rzeczpospolitej" – proponuje za 3999 zł za mkw. (normalna cena to 4500 zł za mkw.). W sumie lokal kosztuje 172 tys. zł.

Lokum można kupić z rządową dopłatą w programie „Mieszkanie dla młodych". Miesięczna rata przykładowego kredytu na 30 lat, przy skorzystaniu z dopłaty MdM, wyniesie ok. 900 zł.

Dobry rozkład

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw. znajduje się na pierwszym, zarazem ostatnim piętrze. Okna jednego z pokoi (z aneksem kuchennym), o powierzchni niemal 19 mkw., wychodzą na południowy zachód.

W części kuchennej przewidziane jest miejsce przy oknie na stół jadalniany, a w części pokojowej, przy wyjściu na balkon – miejsce na meble wypoczynkowe.

Po drugiej stronie mieszkania znajduje się sypialnia o powierzchni 11 mkw. z oknami wychodzącymi na północny wschód.

Pomiędzy przedpokojem a drzwiami wejściowymi znajduje się wiatrołap. Łazienka ma powierzchnię 4,4 mkw. (z miejscem przeznaczonym na wannę).

Kupujący będzie miał pełną własność mieszkania wraz z udziałem w gruncie. Do lokali przynależą bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla.

Blisko Krakowa

W ramach inwestycji powstają 72 dwukondygnacyjne budynki, w których będą znajdować się 144 mieszkania – po dwa w jednym budynku.

Dostępne lokale mają od 40 do 67 mkw. Do tych położonych na parterze przynależą tarasy, a do tych na piętrze – balkony.

Osiedle Secesja przy ul. Modrzewiowej w Wieliczce składa się z niskich budynków. Położone jest w zacisznej okolicy na stoku, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Krzyszkowickiego. W pobliżu inwestycji znajdują się parki Adama Mickiewicza i Wielicki oraz tereny rekreacyjne.

Wieliczka to doskonałe miejsce dla rodzin, które chcą mieszkać z dala od zgiełku miasta, ale też chcą mieć dobry dojazd do centrum Krakowa. Po drugiej stronie lasu, w odległości ok. 500 metrów, znajduje się autostrada A4.

Nieopodal osiedla są szkoły i przedszkola. Atutem inwestycji przy ul. Modrzewiowej jest też bliskość punktów usługowo-handlowych i placówek medycznych.

Termin oddania do użytkowania to trzeci kwartał 2014 r.

Opiekun oferty: ?Marcin Łokaj, tel. 785 807 016