Reklama
Rozwiń

Inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Apartamenty przy ul. Harfowej 4 na warszawskiej Ochocie to nowa inwestycja, której generalnym wykonawcą jest FB Antczak.

Aktualizacja: 18.06.2015 09:50 Publikacja: 18.06.2015 09:40

Inwestycja przy ul. Harfowej 4 dostarczy na warszawski rynek ponad 1241 mkw. powierzchni mieszkalnej

Inwestycja przy ul. Harfowej 4 dostarczy na warszawski rynek ponad 1241 mkw. powierzchni mieszkalnej

Foto: Materiały inwestora

W kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku, którego inwestorem jest firma Budromex, zaplanowano 26 mieszkań o powierzchni od 32 do 78 mkw. Inwestycja ma być gotowa w czwartym kwartale 2016 roku.

Ceny lokali wahają się od 7,6 do 8,2 tys. zł za mkw. Na parterze budynku znajdzie się jeden lokal użytkowy. Zaplanowano także jednokondygnacyjny parking podziemny. Autorem projektu jest biuro architektoniczne AD3 Architektura Design z Warszawy.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Nieruchomości
Tyle sprzedający chcą za mieszkania z drugiej ręki
Nieruchomości
Nowy szef Speedwella w Polsce: wierzymy w rynek mieszkaniowy
Nieruchomości
Wakacje we własnym mieszkaniu w kurorcie
Nieruchomości
Ponad 27 mln euro dla spółki Echo Investment
Nieruchomości
Druga obniżka stóp. Będzie przełom na rynku mieszkań?