W czterech trzypiętrowych budynkach deweloper zaplanował 196 mieszkań o powierzchni od 30 do 79 mkw. - Kupując lokal, można skorzystać z rządowego programu dla kredytobiorców. Nie trzeba mieć wkładu własnego – mówią przedstawiciele dewelopera. – Nasza firm oferuje zaś system płatności 20/80. Przy podpisaniu umowy wystarczy wpłacić 20 proc. ceny mieszkania. Resztę – po zakończeniu budowy.

– Zarówno single jak i rodziny zwracają uwagę przede wszystkim na cenę lokalu. Szczególnie teraz, kiedy zdolność kredytowa wielu osób, które planowały kupno pierwszego mieszkania, znacznie się obniżyła. Kupującym mieszkania na naszych osiedlach, m.in. w Olchowym Parku, oprócz sytemu 20/80 gwarantujemy też niezmienność ceny – mówi cytowania w komunikacie Ewa Rathe-Głowacka ze spółki Victoria Dom.

Dyrektor zwraca uwagę na zmianę preferencji klientów. - Liczy się bliskość wszystkiego, co jest potrzebne do codziennego życia. Zmiany uwypukliła pandemia i ten trend ze względu na popularną pracę zdalną jest wciąż widoczny przy wyborze nieruchomości – mówi Ewa Rathe-Głowacka. Dodaje, że w pobliżu Olchowego Parku są żłobki, przedszkola i szkoły, a także tereny spacerowe i sklepy.