Dzięki współpracy Renters.pl z siecią luksusowych hoteli wyselekcjonowane polskie apartamenty premium są dostępne pod szyldem Marriotta.

Na homesandvillasbymarriott.com jest dostępnych 16 tys. prywatnych domów i 30 marek hotelowych z całego świata. - Ponad 140 milionów uczestników lojalnościowego programu turystycznego Marriott Bonvoy może zdobywać punkty i wymieniać je na bezpłatne pobyty – czytamy w komunikacie. - Homes & Villas by Marriott International weryfikuje operatorów domów wakacyjnych, aby zapewnić gościom jakość usług i zgodność z lokalnymi przepisami. Każdy obiekt jest sprawdzany także pod kątem jakości i bezpieczeństwa.

– Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani przez Homes & Villas by Marriott International. Także właściciele apartamentów są zadowoleni z udziału w tej luksusowej ofercie premium – komentuje Sebastian Hejnowski, współzałożyciel Renters.pl. - Coraz więcej osób szuka miejsc z dala od domu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub do pracy zdalnej.

Renters.pl specjalizuje się w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. W 2020 r. mimo pandemii spółka zanotowała 41-proc. wzrost, licząc rok do roku. Zyski w lipcu i sierpniu ub. r. wyniosły ponad 100 proc. W 2020 r. przychody Renters.pl sięgnęły niespełna 30 mln zł.