Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.11.2016 09:14 Publikacja: 25.11.2016 08:56
Magdalena Frątczak, szefowa działu wynajmu powierzchni handlowych w CBRE
Foto: materiały prasowe
"Rz": Czy nowe regulacje prawne nadal budzą duży niepokój na rynku handlowym? Chodzi o podatek od handlu detalicznego i projekt ustawy zakazującej handlu w niedzielę.
Magdalena Frątczak, szefowa działu wynajmu powierzchni handlowych w CBRE: Każdorazowe zmiany prawne czy podatkowe budzą niepokój wśród przedsiębiorców. Szczególnie, jeśli ich założenia nie są zrozumiałe dla przedsiębiorców lub wpływają na ich konkurencyjność, obroty i generowane koszty oraz zyski.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Deweloper rozpoczyna budowę mieszkań na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Startuje pierwszy etap inwestycji 360° b...
Aż 80 proc. firm deweloperskich nie przewiduje zmian cenników – wynika z najnowszego indeksu nastrojów deweloper...
Ci, którzy mają zdolność kredytową, przestają się zastanawiać nad zakupem mieszkania. Wybierają mniejsze lokale,...
Pod koniec roku miliony właścicieli domów i mieszkań dostaną informację z gminy o wysokości podatku od nieruchom...
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas