Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.07.2019 15:27 Publikacja: 05.07.2019 15:13
Foto: ROL
Koncepcję osiedla, które powstanie w ramach rządowego programu Mieszkanie+, wyłoniono w konkursie rozstrzygniętym w listopadzie 2018 roku. Na 3 - hektarowej działce przy ul. Kolejowej ma powstać niemal 500 mieszkań. Ich budowa ma się rozpocząć w czerwcu 2020 roku.
Pierwsze wrocławskie osiedle ramach programu Mieszkanie+ zostanie wybudowane na działce kupionej od Poczty Polskiej. Zgodnie z koncepcją urbanistyczno-architektoniczną inwestycja obejmie siedem budynków (pięć i siedem kondygnacji) i siedem lokali handlowo-usługowych.
Średnie ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego w ciągu roku spadły w 11 z 12 największych miast. W Krakowie lok...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Chcemy sprzedawać w Polsce około tysiąca mieszkań rocznie, co wydaje się celem bardzo ambitnym, ale do osiągnięc...
Wielopokojowe duże mieszkania często wyprzedają się szybciej niż małe. Ich ceny za metr są niższe nawet o 20 pro...
Majątek fundacji rodzinnej może składać się z nieruchomości, fundacja może zarządzać nimi w interesie beneficjen...
Termomodernizacja budynków to inwestycja, przedsięwzięcie dobrowolne, a nie nakaz, dlatego potrzebna jest edukac...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas