Inwestycję Wille Lazurowa utworzą cztery czteropiętrowe budynki. W każdym znajdzie się po ok. 40 mieszkań. Deweloper zaplanował na osiedlu dwa duże place zabaw, które będą otoczone zielenią. Inwestycja ma być gotowa na koniec trzeciego kwartału 2016 roku.

W ofercie znalazły się 164 mieszkania - od jedno- do pięciopokojowych o powierzchni od 33 do 108 mkw. Do lokali na piętrach będą przypisane balkony, loggie lub tarasy, a do mieszkań na parterach - przydomowe ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 6250 zł za mkw.

Pod budynkami znajdą się dwie hale garażowe. W każdej przewidziano po 109 miejsc. - Ze wszystkich 218 stanowisk 14 będzie ogólnodostępnych - informują przedstawiciele dewelopera. Cena miejsca postojowego to 28 tys. zł, a stanowiska ze schowkiem (takich miejsc będzie 28) - 32 tys. zł. W ofercie są 33 komórki lokatorskie w cenie 4 tys. zł za mkw.

- Proponujemy klientom dwa warianty wykończenia mieszkań w cenie 480 i 840 zł za mkw. - zachęca deweloper.

Według przedstawicieli Dom Development atutem inwestycji jest lokalizacja. - Mieszkańcy nowego osiedla będą mogli korzystać z rozbudowanej infrastruktury Bemowa. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe oraz rozbudowana sieć ścieżek rekreacyjnych i rowerowych - opisują. - Bemowo oferuje sieć żłobków, przedszkoli, szkół oraz ośrodków zdrowotnych. Przebiegająca nieopodal obwodnica S8 daje możliwość sprawnego wyjazdu z miasta, a rozwinięty transport autobusowy i tramwajowy oraz planowany w pobliżu przystanek drugiej linii metra świadczą o dobrym skomunikowaniu inwestycji z innymi rejonami Warszawy.

- Wille Lazurowa to nasza kolejna inwestycja na warszawskim Bemowie. Chętnie wróciliśmy w te okolice po kilku latach, pamiętając popularność pobliskich osiedli Przy Ratuszu i Akropol - komentuje Jarosław Szanajca, prezes Dom Development. - Teraz sięgnęliśmy do międzywojennej koncepcji willowej, ale nadaliśmy inwestycji współczesny wygląd. Do niewątpliwych atutów osiedla należy bardzo dobre skomunikowanie z wszystkimi rejonami Warszawy oraz łatwość wyjazdu z miasta - podkreśla.