Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.04.2015 12:07 Publikacja: 11.04.2015 12:07
3 zdjęcia
ZobaczPolacy coraz chętniej wybierają mniejsze galerie na codzienne zakupy, a nie duże obiekty – twierdzą przedstawiciele spółki Realtyco.
Foto: Archiwum
– W segmencie nieruchomości handlowych największym zainteresowaniem cieszą się nieustannie centra handlowe typu prime, czyli prestiżowe obiekty handlowe w największych polskich miastach, z bardzo mocną pozycją na rynku, ze spójną i kompleksową ofertą, szeroką bazą klientów oraz dużą strefą zasięgu – opowiada Agata Sekuła, dyrektor działu rynków kapitałowych nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, w firmie doradczej JLL.
Podkreśla, że kluczowym parametrem oceny pozycji centrum na rynku handlowym jest kondycja i obroty najemców danego obiektu. Jej zdaniem centrami typu prime są np. Silesia City Center czy Galeria Dominikańska, które zmieniły właścicieli w 2013 r., czy Manufaktura, sprzedana w 2012 r.
Średnie ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego w ciągu roku spadły w 11 z 12 największych miast. W Krakowie lok...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Chcemy sprzedawać w Polsce około tysiąca mieszkań rocznie, co wydaje się celem bardzo ambitnym, ale do osiągnięc...
Wielopokojowe duże mieszkania często wyprzedają się szybciej niż małe. Ich ceny za metr są niższe nawet o 20 pro...
Majątek fundacji rodzinnej może składać się z nieruchomości, fundacja może zarządzać nimi w interesie beneficjen...
Termomodernizacja budynków to inwestycja, przedsięwzięcie dobrowolne, a nie nakaz, dlatego potrzebna jest edukac...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas