Oferty tylko dla bogatych

Na francuskiej Rivierze czy w Toskanii apartament może kosztować już tyle samo, co np. na Helu, a czas podróży samolotem jest niemal porównywalny. Co kupują najbogatsi?

Aktualizacja: 31.05.2015 08:36 Publikacja: 30.05.2015 21:57

Sopot - Willa Krystyna

Sopot - Willa Krystyna

Foto: Sotheby's

Eksperci Poland Sotheby's International Realty stworzyli ranking luksusowych nieruchomości. Zestawienie objęło pięć aglomeracji: Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto.

- Ujęliśmy w nim pięć kategorii: luksusowe apartamenty, domy w mieście, nieruchomości historyczne i kamienice, tzw. second home, czyli drugie domy kupowane często w kurortach, a także nieruchomości luksusowe o największym potencjale zwrotu z inwestycji - opowiada Jerzy Węglarz z Poland Sotheby's International Realty.

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nieruchomości
Mieszkania ochronią majątek?
Materiał Promocyjny
VI Krajowe Dni Pola Bratoszewice 2025
Nieruchomości
AFI: do końca roku nasz polski portfel PRS będzie liczyć 2,2 tys. mieszkań
Nieruchomości
Pokój i spokój. Nowa hotelowa inwestycja w Gdańsku
Nieruchomości
Renters, czyli dopalacz deweloperski. Korzyści dla firm ze współpracy z liderem najmu
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępczy biznes coraz bardziej profesjonalny. Jak ochronić firmę
Nieruchomości
Sklep na nowym osiedlu do portfela inwestora
Materiał Promocyjny
Pogodny dzień. Wiatr we włosach. Dookoła woda po horyzont